z Krasnalem

Basen

Zajęcia na basenie odbywają się w czwartki w godzinach 15.30 do 16.15 na małym basenie Korony. Są prowadzone przez instruktorów firmy „Kraul”. Nauka pływania odbywa się etapami – oswajanie się z wodą, zanurzanie noska :-), próby nurkowania i utrzymywania się na wodzie. A przede wszystkim to wspaniała zabawa!

Narty

W roku szkolnym 2011/12 wyjeżdżaliśmy raz w tygodniu. W roku szkolnym 2010/11 wyjazdy odbywały się dwa razy w tygodniu w godzinach od 9 do 12 przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Zajęcia prowadzą instruktorzy Szkoły Narciarstwa i Snowboardu „Fun School”. Kurs zakończyliśmy 23 lutego 2011. Dzieci uczestniczyły w zawodach zorganizowanych przez „Fun School”, otrzymały dyplomy, maskotki i słodycze.