Imprezy okolicznościowe

dla dzieci

Urodziny – niezapomniana zabawa

Nie masz pomysłu? Zadzwoń do nas! Zorganizujemy bajeczną i niezapomnianą zabawę dla Twojego dziecka.

Dziecko nie potrzebuje specjalnej okazji, żeby dobrze się bawić. Jednak urodziny stwarzają możliwość zaproponowania maluchowi czegoś wyjątkowego. Dzień urodzin to także idealna okazja, aby okazać dziecku, że jest kimś bardzo ważnym i wyjątkowym.
Najistotniejsze tego dnia, obok prezentów, jest wspólne świętowanie z przyjaciółmi.

Proponowane przez nas zabawy rozwijają wyobraźnię, sprawność manualną i koordynacje ruchową. Dzieci mogą lepiej się poznać, biorąc udział w interesujących zabawach i zadaniach. Uczą się pomagać sobie nawzajem i współpracować. Oprawa muzyczna, wspólny taniec i pląsy, niezwykłe zadania stawiane dzieciom oraz zaangażowanie animatora stworzą niezapomniany klimat zabawy. Czynny udział w zajęciach z wykorzystaniem plastyki, muzyki i teatru przyczynia się do rozwoju twórczego myślenia dzieci.

Wspólnie z jubilatem mogą Państwo wybrać spośród proponowanych przez nas tematów urodzin lub zaproponować własny – wymarzony.

Możemy zadbać o wszystko – począwszy od tematycznych zaproszeń i dekoracji, przez charakteryzację i kostiumy uczestników, oprawę muzyczną i poczęstunek, nagrody w konkursach do zdjęć i płyt z animowanym pokazem zdjęciowym – lub też o wybrany przez Państwa fragment przygotowań dorealizowanej imprezy, np. sala bądź animator.

Wersja podstawowa obejmuje

• rezerwację sali zabaw, sali na poczęstunek oraz sali, gdzie mogą rozgościć się czekający rodzice
  • możliwość korzystania z kuchni i naczyń
  • dekoracja sali
  • animatorka w okolicznościowym stroju, prowadząca całą imprezę
  • rekwizyty i pomoce do zabaw

Opcje dodatkowe

• „pakiet imprezowicza” dla każdego dziecka (czyli pamiątki, dyplomy związane tematycznie z urodzinami)
  • pamiątkowe fotografie: taka specjalna okazja, jak urodziny, może być utrwalona nie tylko w pamięci, ale i na fotografii. Specjalna sesja zdjęciowa wykonana przez fotografa, który specjalnie pojawi się na przyjęciu, będzie wspaniałą pamiątką.

Gości możemy zaprosić (tematy urodzin)

• do wioski indiańskiej
  • na książęcy dwór (księżniczki)
  • do Stumilowego Lasu (Kubuś Puchatek)
  • na zabawę w Czarodziejskim Ogrodzie
  • na miniolimpiadę
  • do czarodziejskiej kuchni
  • do salonu mody, fryzur i makijażu
  • na lekcję magii (wróżki i czarodziejki)
  • na podwodną wyprawę
  • do dżungli
  • na wyprawę po piracki skarb
  • do szkoły detektywów
  • do cyrku

…albo w dowolne inne miejsce, jakie wymarzy sobie Państwa dziecko!

Aby przyjęcie było ciekawym i pasjonującym przeżyciem, proponujemy tematy przewodnie przyjęcia uwzględniające wiek, aktywność, płeć dzieci i miejsce organizacji zabawy. Warto zapytać o zdanie dziecka, a nawet zaangażować je w podejmowanie decyzji dotyczących balu. Tym bardziej będzie oczekiwać swojego święta i poczuje się ważne mogąc wpłynąć na tak istotne dla niego przyjęcie.

Cennik (wersja podstawowa)

• 8-10 dzieci – 400 zł