Krasnal Wilga Park

ul. Kobierzyńska 24 w Krakowie

Osiedla Ruczaj i Podwawelskie, • ul. Kobierzyńska 24 w Krakowie  tel. 570 875 123   krasnal.wilgapark@gmail.com

2016.04.14 wyciete nowe logo Wilga

Nowa placówka zapewnia dzieciom opiekę przez całą dobę, przez wszystkie dni tygodnia oraz rodzicielski co-working.

UWAGA wejście od strony osiedla. Na domofonie przy bramce wejściowej na osiedle należy nacisnąć cyfrę 0 (zero)  i poczekać na zgłoszenie ochrony.

W każdy poniedziałek w godzinach 17-19 zapraszamy Rodziców z dziećmi na spotkanie dla tych, którzy chcą wychowywać dzieci w duchu bliskości i porozumienia.

Koszt spotkania: symboliczne 10 zł
( mogą przyjść zarówno Rodzice z Dziećmi którzy już byli jak i ci dla których będzie to pierwszy raz )

Można się zapisać mailowo na adres biuro.krasnal@gmail.com, a jeśli nie zdążycie po prostu przyjdźcie :)

11202098_1607846212804075_3412536722732716409_n

Bierzemy udział w akcji „Biurko dla mamy” portalu Mamo pracuj

Szatnia – wizualizacja od strony ogrodu zimowego
b9ed519e-1ab6-46a5-9b97-02690a0accdb

Szatnia – od strony wejścia

02_people

Sala zajęć

03_people

Kontakt telefoniczny +48 570 875 123

W lipcu w Krasnalu Wilga Park, ul. Kobierzyńska 24 – informacje i zapisy biuro.krasnal@gmail.com

4, 11, 18, 25 lipca 2016
godzina 17:00 – Spotkanie Rodziców z Dziećmi

14 i 28 lipca 2016
godzina 15:00 – SENSOPLASTYKA dla Maluszkow
godzina 16:30 – SENSOPLASTYKA dla Dzieci starszych

5, 12, 19, 26 lipca 2016
godzina 17:30 WTORKI WOLNEJ ZABAWY – prostota
w słuzbie fantazji

20 lipca 2016, godzina 18:00 – OGNIWO- KOBIECE POŁĄCZENIE (dla kobiet)

8, 15, 22, 29 lipca 2016, godzina 17:30 – WARSZTATY UMUZYKALNIAJĄCE ( z elementami tańca kreatywnego)

7 lipca 2016, godzina 18:00 – LETNIA DIETA DZIECKA

9 lipca 2016, godz 18 – spotkanie z Shoną Cameron „wszystko co chciałbyś wiedzieć o NVC”

Krasnal – Wilga Park – ul. Kobierzyńska 24 – więcej niż przedszkole – zobacz zdjęcia z dnia otwartego

Tu niemożliwe staje się możliwe

Zapraszamy Państwa do jedynego w swoim rodzaju żłobka i przedszkola Krasnal połączonego z salą co-workingowo – szkoleniową

Co sprawia, że jest to miejsce absolutnie wyjątkowe?

Przede wszystkim przestrzeń
Żłobek i przedszkole znajdują się w lokalu o bardzo wysokim standardzie
obok sal pobytu dziennego dzieci mają do dyspozycji
ogród zimowy – kontakt z zielenią przez cały rok
komnata sensoryczna – fantastyczną przygodę i integrację zmysłów
gabinet do pracy jednoosobowej – wsparcie dla rozwoju indywidualnego dziecka
a dorośli
wspólną przestrzeń co-workingową
gabinet do pracy i spotkań
kontakty, inspiracje, towarzystwo i nowe przyjaźnie
mini barek Oriolis, gdzie można zjeść zdrową przekąskę
sprzęty potrzebne do pracy biurowej
możliwość założenia wirtualnego biura

i powietrze
wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, zapewnione jest czyste, filtrowane powietrze

i czas
dzięki wygodnemu, przyjaznemu dla klienta systemowi rezerwacji miejsc możesz wybrać i zapłacić tylko za ten czas, który jest Ci potrzebny.

wpływ
możesz zostać członkiem społeczności LeaNCe i decydować o kształcie tego miejsca, bo wszyscy razem mamy znacznie większy potencjał niż każdy z nas z osobna

Joanna Pasierbińska, architekt, tak pisze o tym miejscu:

Środowisko przedmiotów, estetyki wnętrz, kontaktu z zielenią, kolorów, z którymi obcujemy na co dzień, wywierają duży wpływ na nasz rozwój, kreatywność, dostarczanie bodźców stymulujących. Wszystko to, przy jednoczesnym poczuciu wielkiego niedosytu w kreowaniu naszego otoczenia, miało zasadniczy wpływ na powstanie projektu dedykowanemu szczególnie małemu dziecku.

Znalezienie właściwej lokalizacji okazało się procesem długim i niełatwym. Udało się nam w końcu znaleźć właściwe miejsce, w pobliżu węzła komunikacyjnego Kapelanka (Tesco), ale z dala od hałaśliwej ulicy. Plany miasta przewidują tutaj powstanie Parku Rzecznego Wilgi z ambitnym programem.

Pragnąc zapewnić komfortowe, bezpieczne i szczęśliwe miejsce maluchom, dając jednocześnie rodzicom w razie takiej potrzeby możliwość kontaktu z dziećmi, stworzyliśmy tuż obok przestrzeń do pracy w systemie co-workingu.

Całość o powierzchni 315 m2, została podzielona na dwie części. Żłobek i przedszkole, dla 15 małych i 18 większych dzieci, zajmują 216 m2, na pozostałej powierzchni powstała sala co-workingowa/szkoleniowa wraz z mini barem.

Pomieszczenia są wysokie, jasne i przestronne. Duży hol stanowi otwartą szatnię w kształcie elipsy, skupiającą dzieci. Perforacja szafek stwarza wrażenie przepływu przestrzeni. Dziecko ze swojej perspektywy ma możliwość kontaktu wzrokowego z przylegającym ogrodem zimowym.
Obok powstał pokój do pracy indywidualnej z dzieckiem, także dysfunkcyjnym. Łączy się bezpośrednio z ogrodem i salą doświadczania świata. Po konsultacjach z psychologiem dziecięcym, został starannie przemyślany i wyposażony.
Wszystkie meble wykonano indywidualnie przy użyciu ciepłych, naturalnie szlachetnych materiałów, głównie drewna i sklejki. Kolorystyka nadała wnętrzom pogodny charakter.

W nowym cenniku zmieniliśmy godziny otwarcia  oraz wysokość i zasady wpłaty wpisowego. Teraz będziemy czynni w godzinach 7-18, a wpisowe 500 zł będzie płatne przy zapisie na każdy kolejny rok szkolny.

Promocja „na dobry początek”

Pobierz cennik. żłobek i przedszkole.2016.05.01

Pobierz cennik.godziny.coworking.wynajem – cennik.2016.05.01

Regulamin – opieka na godziny Regulamin-opieka.na_.godziny.pdf (472 pobrania)