Renata Rozciecha, nauczyciel wspomagający

przedszkole przy ul. Gwarnej

renata rozciecha

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, na którym zdobywałam wiedzę na kierunku pedagogika specjalna ze specjalnością oligofrenopedagogika w ramach studiów magisterskich, a także asystenta osoby niepełnosprawnej w ramach studiów licencjackich.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas licznych praktyk i wolontariatów, gdzie miałam możliwość pracowania zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Ukończyłam także I stopień kursu Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, kurs z zakresu biblio i bajko terapii oraz I stopień kursu języka migowego.
W Przedszkolu „Krasnal” pełnię funkcję nauczyciela wspomagającego w grupie „Fraglesy” oraz oligofrenopedagoga, prowadząc zajęcia indywidualne z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Staram się nieustannie poszerzać swoje umiejętności, sięgając po odpowiednią literaturę, a także uczestnicząc w różnorakich kursach i szkoleniach. Moim celem w pracy z dziećmi jest wspieranie ich rozwoju, tak by wspólna zabawa przynosiła nam obustronną radość.