Paula Gagor

Wilga Park - żłobek, przedszkole, coworking

Paula Gagor

paula gagor

Mam na imię Paula i poprzez życie wielu rożnych państwach odkryłam w sobie obywatelkę świata, która zmienia wyzwania w szanse i głównie stara się widzieć wartość, radość we wszystkim, czego się podejmuje w życiu. Wiem, że największą przyjemność mogę czerpać z prostych, codziennych chwil.
Podoba mi się, gdy moje otoczenie opisuje mnie jako dziewczynę promieniującą energią, która odważnie podąża za tym, czego chce, a najbardziej cieszy mnie, gdy ludzie są w stanie odkryć moje szalone strony, zainspirować się i dołączyć do moich przygód życiowych.
Moja najnowsza przygoda życia przyprowadziła mnie do Polski. Zdecydowałam zakończyć pracę w międzynarodowych projektach biznesowych i zaangażować się w działania pedagogiczne.
Spędzanie czasu z dziećmi w Krasnalu Wilga Park wzbogaca moje życie ponieważ:
– Pobudza własną intuicje – stwarzamy kreatywną przestrzeń bycia z dzieckiem.
– Świętujemy różnorodność – każdy z nas jest inny, ale jesteśmy równi.
– Tworzymy wspólnotę – sposób pracy nie jest narzucony z góry, lecz wspólnie tworzymy środowisko pracy na podstawie wewnętrznych darów, które każdy (pedagog, rodzic lub dziecko) wnosi.
– Stymulujemy rozwój – nasz, dzieci i rodziców, dzieląc się doświadczeniami i inspirując się nawzajem.