Natalia Kunecka, nauczyciel

zastępca dyrektora przedszkola na ul. Domagały, grupa „Chochliki”

natalia-kunecka02_kadra

Jestem absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam na licznych praktykach zawodowych w trakcie studiów, a także na wolontariacie w jednym z krakowskich klubów malucha, w którym zajmowałam się podopiecznymi w wieku od 9 miesięcy do 3 lat. Ponadto ukończyłam kurs animatora zabawy, a także opiekuna kolonii i zimowisk.

Praca z dziećmi była od najmłodszych lat moim marzeniem. W wolnych chwilach lubię czytać książki, relaksować się przy ulubionej muzyce i poznawać nowe słowa po hiszpańsku.