Małgorzata Sowa

przedszkole przy ul. Gwarnej

Małgorzata Sowa

gosia sowa
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (filologia polska) oraz Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, gdzie ukończyła kierunki: pedagogika wczesnoszkolna, pedagogika specjalna oraz terapia i rewalidacja indywidualna.
Od wielu lat z pasją pogłębia wiedzę oraz umiejętności związane z terapią dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, uczestnicząc w konferencjach organizowanych w Polsce i za granicą, szkoląc się z metod terapeutycznych, podejmując liczne wolontariaty oraz angażując się w międzynarodowe projekty badawcze.
„Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi”