Małgorzata Bolanowska

Zastępca dyrektora żłobka na ul. Klonowica

malgorzata-bolanowska02_kadra

Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie na kierunku Fizjoterapia. Swoją przygodę w opiece nad dziećmi zaczęłam jeszcze przed rozpoczęciem studiów, umożliwiło mi to ukończenie kursu opiekuna dziennego oraz pasja i zamiłowanie do opieki nad dziećmi. Moje wykształcenie pozwoliło mi zapoznać się z poszczególnymi etapami rozwoju małego dziecka, prawidłowościami i patologiami, terapią NDT Bobath, terapią Vojty, terapią integracji sensorycznej. Wiedza ta daje mi możliwość wspierania dzieci w utrwalaniu prawidłowych wzorców ruchowych, a tym samym prawidłowym rozwoju ruchowym.

Uwielbiam spędzać aktywnie czas z maluchami, zajęcia ruchowe i plastyczne to jest to w czym czuję się najlepiej. W swojej pracy daje dzieciom przestrzeń na kreatywność, lubię tworzyć z maluchami projekty pełne energii i nieprzewidywalności, wspólnie oczekując zaskakujących efektów.