Joanna Boduch, nauczyciel prowadzący

przedszkole przy ul. Gwarnej

joanna-boduch02_kadra

Jestem absolwentką Akademii Pedagogicznej im. KEN w Krakowie. Ukończyłam filologię polską, a także pedagogikę przedszkolną z zarządzaniem przedszkolem. Dzięki mojemu wykształceniu i aktywności zawodowej poznałam specyfikę pracy z dziećmi w różnym wieku. Pozwoliło mi to dostrzec, jak istotną rolę odgrywa odpowiednia stymulacja i wspomaganie dzieci już od najmłodszych lat.

Jestem przekonana, że zostać dobrym uczniem największe szanse będzie miało dziecko, które już w pierwszych latach swojej edukacji uwierzy we własne możliwości, na drodze poszukiwań i eksperymentowania odkryje fascynujący świat i siebie samego w nim. Pragnę mieć w tym swój udział, dlatego na co dzień staram się podsycać ciekawość dzieci oraz inspirować do twórczych działań. Wkładam w to wiele serca i pasji.