Ewelina Pachota

przedszkole przy ul. Gwarnej

Ewelina Pachota

Jestem absolwentką Pedagogiki Wczesnoszkolnej Akademii Ignatianum w Krakowie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu o specjalności: Wychowanie Przedszkolne z Terapią Pedagogiczną.
Jestem osobą pełną wyrozumiałości i odpowiedzialności, która szybko nawiązuje dobry kontakt z dzieckiem, a dzięki zaangażowaniu i sercu wkładanemu w pracę z najmłodszymi zyskuję również dużo satysfakcji ze swojej pracy. Moim ogromnym atutem jest posiadanie zdolności twórczych, plastycznych, muzycznych. Z dziećmi uwielbiam śpiewać, organizować zabawy zespołowe oraz eksperymentować z materiałami plastycznymi.
Biorąc pod uwagę przyjęte ideały i cele wychowania, jestem ukierunkowana na wydobycie z dziecka twórczej energii i zachęcaniu go do działania, wytrwałości w dążeniu do celu, rozwijaniu zainteresowań, chęci osiągnięcia sukcesu w podejmowanych czynnościach. Z entuzjazmem podchodzę do możliwości konstruowania nowych planów zajęć z dziećmi. Lubię pracę z najmłodszymi, która daje mi wiele radości. Jestem cierpliwa i potrafię przekazać innym posiadaną wiedzę.