Dominika Kurek

Wilga Park - żłobek, przedszkole, coworking

Dominika Kurek

dominika kurek

Z wykształcenia i z zamiłowania jestem pedagogiem opiekuńczo-wychowawczym i nauczycielem przedszkola. Aktywne spędzanie czasu na rowerze, basenie, spacerach z bliskimi jest mi bliskie. Na górskich szlakach odnajduje spokój i harmonię. Lubię czytać i piec.

Do przedszkola „Krasnal”-Wilga Park dołączyłam w lipcu tego roku. Stawiam sobie za zadanie stworzenia Państwa dzieciom bezpiecznej przestrzeni przedszkolnej, w której nie braknie empatii, zrozumienia, radości i twórczego rozwoju. W czym liczę również na Państwa pomoc.