Beata, zastępca dyrektora i nauczyciel w grupie Szuwarki

przedszkole przy ul. Domagały

beata1

Jestem absolwentką pedagogiki społeczno-opiekuńczej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym,  podyplomowych studiów logopedycznych na Akademii Ignatianum oraz podyplomowych studiów z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na KIRE.

Już w szkole średniej zaczęłam swoją współpracę z najmłodszymi, którą później kontynuowałam i poszerzałam. Wolontariat i praca dorywcza umożliwiły mi sprawdzenie się w pracy z dziećmi, a ponad 7 letnia praca zawodowa wzbogaciła mnie o cenne doświadczenia.

Moim celem jest wzbudzenie chęci komunikacji i jej usprawnianie. Nowe kompetencje zdobywam także poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach m.in.:

• „Wczesna diagnoza dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dziecka do lat 3″,
  • „Kreatywne rozRUCHY – wprowadzenie do metody gimnastyki twórczej (ekspresyjnej) Rudolfa Labana”,
  • „Umuzykalnienie dzieci metodą Carla Orffa”,
  • „Ozdoby i dekoracje świąteczne wiosna – Wielkanoc”,
  • „Sztuka uczenia dzieci, jako strategia oparta na wzorach aktywności mózgu”,
  • „Odimienna metoda nauki czytania według dr Ireny Majchrzak”
  • „Dziecko z autyzmem w grupie przedszkolnej” i inne.