Beata Boberek-Czubak, nauczyciel

przedszkole przy ul. Domagały, grupa „Szuwarki”

beata-boberek-czubak02_kadra

Jestem absolwentką pedagogiki społeczno-opiekuńczej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym oraz podyplomowych studiów logopedycznych na Akademii Ignatianum w Krakowie. Już w szkole średniej zaczęłam swoją współpracę z najmłodszymi, którą później kontynuowałam i poszerzałam. Wolontariat i praca dorywcza umożliwiły mi sprawdzenie się w pracy z dziećmi, a ponad 3 letnia praca zawodowa wzbogaciła mnie o cenne doświadczenia.

Moim celem jest wzbudzenie chęci komunikacji i jej usprawnianie. Nowe kompetencje zdobywam także poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach m.in.:

• „Wczesna diagnoza dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dziecka do lat 3″,
  • „Kreatywne rozRUCHY – wprowadzenie do metody gimnastyki twórczej (ekspresyjnej) Rudolfa Labana”,
  • „Umuzykalnienie dzieci metodą Carla Orffa”,
  • „Ozdoby i dekoracje świąteczne wiosna – Wielkanoc”,
  • „Sztuka uczenia dzieci, jako strategia oparta na wzorach aktywności mózgu”.