Aleksandra Sikora

żłobek przy ul. Klonowica, nauczyciel

bty

Aby pracować, ukończyłam kurs opiekuna dziennego, lecz ważny jest dla mnie rozwój w kierunku opieki nad dziećmi. Aktualnie studiuje Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną.

Jestem przede wszystkim dla dzieci, ale także dla rodziców, ponieważ swoją pracę opieram na WSPÓŁPRACY i WSPÓŁDZIAŁANIU w wychowywaniu i nauczaniu ich maluchów. Pracuję z dziećmi, poznając ich potrzeby poprzez nazywanie emocji, wielokrotne rozmowy z nimi i ustalanie wyjścia z danego problemu, sytuacji.
Cechuję się otwartością, obowiązkowością i zaangażowaniem w to, co robię. Z mojej twarzy  uśmiech nigdy nie znika i marzę, aby dzieci tak samo były szczęśliwe i uśmiechnięte w naszym żłobku.