COWORKING

Twoje miejsce do pracy

coworking

Dla kogo?

# dla rodziców dzieci przebywających w żłobku i przedszkolu Krasnal,

# dla freelancerów,

# dla przedsiębiorców

Gdzie? w Krakowie, na ul Kobierzyńskiej 24

Kiedy? Działąmy już od kwietnia 2016

Jak? Kontakt: tel 724 630 724 biuro.leance@gmail.com

OFERTA SPECJALNA!!!*

kwiecień- czerwiec

Opłata miesięczna 100zł/m

pon.-śr. W godz. 7.00-16.00

*dla osób które nie mają dziecka w przedszkolu lub żłobku Krasnal.

Do coworkingu ZAPRASZAMY:

# Rodziców, dla których ważne jest łączenie pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem, to jedyne takie miejsce w Krakowie i okolicy. W komfortowych warunkach, będzie można pracować lub spotkać się z partnerami biznesowymi. Obok, w przyjaznej przestrzeni, pod opieką kompetentnych opiekunek, będzie bawić się Twoje dziecko – możesz w każdej chwili tam zajrzeć, a potem wrócić do pracy. To też przestrzeń na spotkanie innych rodziców i wzajemne wspieranie się w byciu rodzicem, takim jakim chcesz być. To miejsce inspirowane ideą Porozumienia Bez Przemocy (NVC) Marshalla Rosenberga.

# Przedsiębiorców i freelancerów, którzy cenią sobie spokojne i kreatywne miejsce pracy, gdzie mogą poznać inne osoby być może nawet przyszłych partnerów w biznesie.