Co się działo

Krasnal na wakacjach

Cały świat
07/01/2015

Upalne wakacje najprzyjemniej spędzać nad morzem. Niektórzy wybierają aktywny wypoczynek w górach. Przedstawiamy kilka zdjęć z letniego wypoczynku. A Krasnala zabierają dzieci ze sobą na wakacje na czapeczkach.

Jul

Wycieczka do ZOO

Ogród Zoologiczny w Krakowie
07/16/2015

Wakacyjne spotkanie ze zwierzętami. Lew był bardzo smutny i tęsknił za sawanną, słonie się przytulały, a żyrafy obskubywały liście na drzewach. Małpy się pokłóciły, a wielbłądy obserwowały nas z równie wielkim zainteresowaniem, jak my je. Dzięki istnieniu zoo możemy poznawać i podziwiać zwierzęta z różnych stron świata.

Jun

Krasnal w Grecji i zakończenie roku

Kraków, ul. Gwarna
06/18/2015

Lepiliśmy wazy, poznawaliśmy mity greckie, braliśmy udział w olimpiadzie. Poznawaliśmy też greckich filozofów i okazało się, że sami również potrafimy filozofować. Fraglesy nawet zdobyli Olimp, gdzie mieli okazję napić się ambrozji.

May

Dzień Rodziny 2015

Park linowy „Grabówka”
05/30/2015

W tym roku bawiliśmy na terenie Parku Linowego Grabówki. Oprócz wspinania się po linach można było bawić się z klaunem, przejść po torze przeszkód czy potańczyć. W lesie czekał na zdobywców skarb. Dzięki pani Magdzie i jej pięknym malunkom pojawił się na pikniku Batman, Spiderman, oraz piękne księżniczki i motyle.